Kurumsal - Türkiyem Tv - Türkiye'nin Özgür Sesi

Kurumsal

Türkiyem Tv  TÜRKSAT 4A 12345 V 30000  D-SMART 143. ve DİGİTÜRK 165.kanaldan yayın yapıyor.

Türkiyem TV yayın çizgisini; insan haklarından, bireysel özgürlüklerden, ilkeli habercilikten, gerçeklerden yana oluşturuyor.

2009 yılında yayına başlayan Türkiyem Tv, kısa sürede kazandığı izleyici kitlesini istikrarlı bir biçimde arttırmış ve başarılarını aldığı ödüllerle süslemiştir.

Yakaladığı yükseliş grafiğiyle bugüne ulaşan Türkiyem Tv, Türk aile yapısına uygun, toplumsal gelişimi ve sivil toplum kültürünü destekleyen, sanata ve sanatçıya değer veren programlardan oluşan yelpazesiyle yayın hayatına devam ediyor.

Türkiyem TV, TÜRKSAT 4A 12345 V(Dikey) 30000  D-SMART 143. ve DİGİTÜRK 165. kanaldan yayın yapan Türkiye'nin ulusal televizyon kanalıdır. Yayın hayatına 2009 yılında başlayan Türkiyem TV kurulduğu günden bu yana "Önce insan" diyerek yola çıkmış, insan haklarına, doğaya ve Türk kültür yapısına saygılı; toplumsal gelişimden ve sivil toplum kültüründen taraf; fakat kişi ve kurumlardan bağımsız yayın politikası ile kısa sürede kazandığı izleyici kitlesini istikrarlı bir biçimde arttırmıştır.

Program yelpazesiyle ve ekran yüzleriyle genel izleyici kitlesinin temiz ekran özlemini karşılayan Türkiyem TV, bağımsız kimliğini koruyan "4'üncü kuvvet olarak" kamu adına denetleme misyonunun farkında habercilik anlayışıyla da fark yaratmaya devam etmektedir.

Türkiyem TV Türkiye dışında Asya, Afrika ve Avrupa'da da uydu kapsama alanı içindedir.